Náš tým

Anna Kočová

Anna Kočová
Vedoucí grafického týmu

anna@schoolsunited.cz
+420 724 912 037

Matěj Lang

Matěj Lang
Area manager - Praha + severní Čechy

matej@schoolsunited.cz
+420 731 757 360

Roman Frýdek

Roman Frýdek
Area manager - Královehradecký kraj

roman@schoolsunited.cz
+ 420 774 980 705

Richard Blaško

Richard Blaško
Area manager - Praha + Slovensko

richard@schoolsunited.cz
+ 420 774 512 880

Ladislav Souček

Ladislav Souček
Area manager - Praha + střední Čechy

ladislav@schoolsunited.cz
+420 775 685 423

Sabina Černá

Sabina Černá
Area managerka - Ústecký kraj

sabina@schoolsunited.cz
+ 420 723 717 731

Klára Chvojková

Klára Chvojková
Marketing specialist

klara@schoolsunited.cz
+ 420 774 690 203

Filip Čundrle

Filip Čundrle
Area manager - Olomoucký kraj

filip.cundrle@gmail.com
+ 420 777 170 501

Martin Jílek

Martin Jílek
Graphic designer

jilekmart@gmail.com
+420 774 038 048

Jiří Nálevka

Jiří Nálevka
Area manager - Brno a okolí

jirka@schoolsunited.cz
+ 420 731 845 095

Marek Tomaštík

Marek Tomaštík
Area manager - Brno a okolí

marek@schoolsunited.cz
+420 607 887 578

Tomáš Zavřel

Tomáš Zavřel
Area manager - Pardubický kraj

tomas@schoolsunited.cz
+ 420 605 378 940

Dolů

Kontakt:

Schools United s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Radim Nigrin - jednatel společnosti

Nádvorní 309/6, Praha 7 - Trója, 171 00
Telefon: + 420 722 048 420
Email: Info@schoolsunited.cz
IČO: 02017504
DIČ: CZ02017504
Datová schránka: dppyfzx

Kontaktní formulář