Univerzitní oblečeníhrdá škola

staňte se hrdou univerzitou

Kdo jsme my

Společnost Schools United vznikla po ročním studiu v USA, kde jsme poznali, jak pracují zahraniční školy se vztahem svých studentů k vlastní univerzitě. Studenti jsou na svou školu hrdí a univerzity jim tento vztah pomáhají rozvíjet. My tento vztah pomáháme českým školám rozvíjet a utvářet tak silnější komunitu studentů.

mikiny

Síla univerzitního oblečení

Jsou vaši studenti hrdí na svou univerzitu? Dejte jim možnost tuto hrdost projevit! Síla kvalitního univerzitního oblečení je českými školami často podceňována. Pomůžeme vám vybudovat kolekci univerzitního oblečení tak, aby byla pro studenty atraktivní a vaše škola začala být mezi mladými lidmi pořádně vidět.

mikiny

Kompletní univerzitní kolekce

Ne, trička s logem univerzity skutečně nestačí. Proto, aby studenti univerzitní oblečení opravdu nosili a reprezentovali tak svou univerzitu, je potřeba jim nabídnout především kvalitu a styl. Pojďme vytvořit kompletní kolekci, ze které si vybere doopravdy každý; od college bund přes mikiny a trička až po kvalitní snapbacky.

mikiny
logo Palestra

Vaše identita

České školy jsou často příliš upnuté na vlastní logo a nabízí studentům nenápadité oblečení, které v konečném důsledku nikdo nenosí. Cílem univerzitního oblečení od Schools United je zaujmout na první pohled. Vytvoříme pro Vás zdarma cool návrhy, do kterých zakomponujeme název Vaší školy, Vaše školní barvy, popřípadě rok založení či upřesnění místa, kde se univerzita nachází. Pojďme vytvořit kolekci univerzitního oblečení, kterou budou studenti rádi nosit.

Reference

na trhu nejsme žádní nováčci, univerzitní oblečení s námi realizuje přes 70 škol. Z toho 5 univerzit.

Vysoká škola finanční a správní studenti
Vysoká škola finanční a správní
University of New York in Prague studenti
University of New York in Prague
Vysoká škola obchodní studenti
Vysoká škola obchodní

další zapojené školy: pražská vysoká škola psychosociálních studií + vysoká škola palestra

pojďme se pobavit o možnostech pro vaši univerzitu

Zanechte nám kontakt a my se Vám sami ozveme