Oblečte svou školu

Kvalitní, padnoucí a designově moderní školní oblečení, které si platí sami žáci.

Podívat se

Jak to funguje?

1. Řekněte nám o své škole

Ikona zpráv
>

2. My navrhneme design

Ikona design
>

3. Vytvoříme e-shop

Ikona eshop
>

4. Vyrobíme oblečení

Ikona oblečení

Vše je pro školu zdarma, platí se pouze za samotné oblečení.

/

Podrobný postup si stáhněte zde: stáhnout

Dolů

Naše produkty

Získejte 3 návrhy zdarma

Ručně psaný název školy nebo tučná velká písmena? Žádná starost. Naši grafici vám připraví 3 návrhy na míru přímo vaší škole a vy se tak můžete snadno rozhodnout.

Chci 3 návrhy zdarma
Návrh 1
Návrh 2
Návrh 3
Návrh 4
Návrh 5
Návrh 6
Návrh 7
Návrh 8
Návrh 9
Návrh 10
Návrh 11
Návrh 12
Návrh 13
Návrh 14
Návrh 15
Návrh 16
Návrh 17
Návrh 18
Návrh 19
Návrh 20
Návrh 21
Návrh 22
Návrh 23
Návrh 24
Dolů

Podívejte se, jak by mohl vypadat ukázkový e-shop vaší školy

Zobrazit ukázku

Kolik škol už má své designové oblečení?

304

Základních škol

Základní školy
205

Středních škol

Střední školy
20

Vysokých škol

Vysoké školy

Pojďme se do toho pustit!

Chci oblečení

Často se ptáte

Kolik stojí vytvořit školní kolekci oblečení pro mou školu?

Vytvoření školní kolekce oblečení je pro školu zcela zdarma. Za oblečení si platí sami žáci, dobrovolně. Oblečení pro Vás zdarma navrhneme, pomůžeme Vám uspořádat hlasování o vítězném motivu, zajistíme kompletní propagaci v prostorách školy prostřednictvím informativních plakátů a vytvoříme e-shop, kde si mohou zájemci oblečení objednat. Po vyrobení vše doručíme přímo do školy rozřazené dle tříd, to vše zdarma.

Jak přesně probíhá na škole výběr peněz od žáků?

V roce 2020 jsme přešli na nový způsob prodeje, a to skrze e-shop – www.kraloveskoly.cz. Zde pro vaší školu vytvoříme novou kategorii s produkty vaší školy. Všichni si tak mohou snadno objednat a zaplatit online. Žádné vybírání peněz v hotovosti již tedy není potřeba. Po skončení objednávání pak vše vyrobíme naráz a doručíme buď do školy nebo na soukromé adresy za malý poplatek.

Jak dlouho trvá výroba oblečení?

Po obdržení objednávek vše vyrobíme a dodáme k Vám do 14 dní.

Jaká je minimální objednávka?

Minimální počet kusů je 20. Těchto 20 kusů však lze poskládat jako kombinace různých produktů. Můžete si tak objednat například 14 mikin a 6 triček.

Co se stane v případě, že si oblečení objedná méně než 20 lidí?

V tomto případě je bohužel potřeba dorovnat minimální počet 20 kusů. Můžete například koupit pár kusů do zásoby, které se určitě neztratí.

Kolik oblečení finálně stojí?

Ceny oblečení se liší podle typu produktu, počtu barev v potisku a dalších úprav. Pro bližší představu o cenách se můžete podívat na náš e-shop - www.kraloveskoly.cz

Jaký typ potisku používáte?

Nejčastější metodou tisku je sítotiskový transfer, díky kterému dosahujeme perfektní a dlouhotrvající kvality. Na některé produkty se však hodí výšivka, popřípadě nášivka. Na všechny výrobky u nás máte klasicky dvouletou záruku.

Jak probíhá platba za oblečení?

Od roku 2020 probíhají objednávky na e-shopu, tam se se rovnou i hradí buď skrze platební kartu nebo bankovním převodem.

Jaká je na oblečení záruka?

Na veškeré oblečení i potisky poskytujeme dvouletou záruku.

Jaké jsou vlastnosti produktů a v jakých barvách je nabízíte?

Jednotlivé vzorníky našich produktů naleznete na této stránce. Stačí si stáhnout PDF s podrobnostmi o produktech v horní části u videí. Zde naleznete vzorníky i popis vlastností produktů.

Jak poznám správnou velikost?

Nejsnadnější způsob je podívat se na www.radcevelikosti.cz , kde naleznete naše oblečení nafocené na reálných lidech. Díky těmto fotkám můžete snadno odhadnout svou velikost. Případně si stáhněte pdf s podrobnostmi produktu v horní části webu. Zde naleznete velikostní tabulky.

Jak probíhá hlasování o vítězném motivu?

Hlasování pro Vás rádi vytvoříme v online formě, a to přímo na našem webu. Pošleme Vám odkaz, který stačí sdílet na svých stránkách. Do školy Vám také pošleme plakáty A3 s náhledy na dané možnosti.