Nový přístup k oblečení

České školy mají často ve zvyku nakupovat co nejlevnější reklamní oblečení, které ve finále nikdo nenosí a studenti se za něj stydí. Naším cílem je vytvářet kvalitní, padnoucí a designově moderní oblečení, které odpovídá moderním trendům. Díky našemu oblečení získá Vaše škola profesionální vzhled a Vaši studenti budou rádi a hrdě reprezentovat Vaší školu.

Školní mikiny

Naprostým trhákem mezi studenty jsou školní mikiny, které jednak skvěle vypadají, ale navíc poskytují luxusní komfort díky příjemnému materiálu na nošení. Ten studenti ocení především v chladnějších měsících. Přece jenom, kdo by se rád nezachumlal ve své školní mikině?!

Školní trička

Představte si školní tričko, které studenti rádi nosí nejenom na tělocvik. Ano, opravdu je to možné! A to nejen díky dobře padnoucímu střihu, 100% bavlně, ale také originálnímu motivu školy, který pro vás zdarma navrhneme. Školní tričko je základ školního oblečení.

College mikiny

Je libo něco extra? Naší novinkou jsou college mikiny, které se snadno vyrovnají college mikinám z amerických filmů. Nabídněte svým studentům prestižní školní kolekci, kterou znají ze zahraničních škol. College mikiny jsou na českých školách naprostou novinkou, kterou přináší právě Schools United.

Snapbacky a kšiltovky

Znáte laciné reklamní čepice, které nikdo nenosí? My bohužel také. Nechte si od nás navrhnout luxusní kolekci kvalitních školních snapbacků a kšiltovek, které budou vaši studenti skutečně rádi a hrdě nosit.

Sportovní dresy

Nedovolte, aby se vaši studenti cítili trapně v nekvalitních a ošklivých sportovních dresech na meziškolních turnajích. Ve Schools United navrhujeme sportovní dresy z funkčních materiálů na míru vaší škole. Sportovní dresy pro fotbal, volejbal, basketbal, florbal či další sporty je pro nás potěšení. Čísla na zádech či jména jsou samozřejmostí. Reprezentujte svou školu jako profesionálové!

Jak to u nás funguje?

Studenti
Střední školy a gymnázia
Učitelé
Základní školy
Stáhněte si přehledný postup zde:
Stáhnout

Kalkulačka odměn

Pomoz nám rozjet novou školní kolekci na své škole a my tvé úsilí a strávený čas náležitě odměníme! Za každý prodaný kus získáš finanční odměnu, kterou si můžeš v této kalkulačce rychle spočítat.


Počet triček


Počet mikin
Získáš odměnu: 0

Otázky a odpovědi

Kolik stojí vytvořit školní kolekci oblečení pro mou školu?

Jelikož si za oblečení platí sami studenti dobrovolně, je celá akce pro školu zcela zdarma. Oblečení pro Vás zdarma navrhneme, pomůžeme Vám uspořádat hlasování o vítězném motivu, zajistíme kompletní propagaci v prostorách školy prostřednictvím informativních plakátů a vše po vyrobení doručíme přímo do školy rozřazené dle tříd, to vše zdarma.

Vyrábíte i jiné produkty než které uvádíte v základní nabídce?

Ano, rádi pro Vás vyrobíme například i polo trička, košile, sportovní dresy, tepláky, vaky na záda, tašky, různé typy čepic, a mnoho dalšího. Stačí nám napsat Vaší představu.

Jak dlouho trvá výroba oblečení?

Po obdržení objednávky vše vyrobíme a dodáme k Vám do 14 dní.

Jaká je minimální objednávka?

Minimální počet kusů je 20. Těchto 20 kusů však lze poskládat jako kombinace různých produktů. Můžete si tak objednat například 14 mikin a 6 triček.

Co se stane v případě, že si oblečení objedná méně než 20 lidí?

V tomto případě je bohužel potřeba dorovnat minimální počet 20 kusů. Můžete například koupit pár kusů do zásoby, které se určitě neztratí.

Kolik oblečení finálně stojí?

Ceny oblečení se liší podle typu školy – na ZŠ jsou ceny následující: mikina 450 Kč, tričko 200 Kč. Na středních školách je mikina za 480 Kč, tričko za 250 Kč, college mikina za 750 Kč a čepice za 450 Kč. Na vysokých školách je pak cena individuální, dle domluvené spolupráce.

Lze získat množstevní slevy v případě nákupu na sklad?

Pokud se škola rozhodne pro nákup do zásoby, rádi jí poskytneme množstevní slevy. Stačí nám napsat nebo zavolat a my Vám rádi pošleme katalog s množstevními slevami.

Jaký typ potisku používáte?

Nejčastější metodou tisku je sítotiskový transfer, díky kterému dosahujeme perfektní a dlouhotrvající kvality. Na některé produkty se však hodí výšivka, popřípadě nášivka. Při menších a vícebarevných tiscích, používáme i digitální tisk. Na potisky máte u nás dvouletou záruku.

Jak probíhá platba za oblečení?

Po doručení oblečení do Vaší školy Vám vystavíme fakturu. Další možností je předání hotovosti, kdy Vám vystavíme účtenku za každý prodaný kus.

Jaká je na oblečení záruka?

Na veškeré oblečení i potisky poskytujeme dvouletou záruku.

Kolik nabízíte barev oblečení a liší se cenově?

Rádi Vám pošleme jednotlivé vzorníky barev, které nabízíme. Ve škole si tak můžete vybrat 1, 3, a nebo klidně všechny nabízené barvy oblečení, cena zůstává stále stejná.

Jak poznám správnou velikost?

Rádi Vám pošleme tabulky s rozměry jednotlivých produktů, popřípadě Vám můžeme do školy přímo zaslat pár kusů na vyzkoušení.

Jak probíhá hlasování o vítězném motivu?

Hlasování pro Vás rádi vytvoříme v online formě a to přímo na našem webu. Pošleme Vám odkaz, který stačí sdílet na svých stránkách.

Zobrazit

Napište nám