Školní oblečení

Hrdost

Již 3 roky děláme svět hezčí

Nikdo nedělá oblečení tak, jako my!

Něco o nás

Postup návrhů, výroby a doručení.

Způsob, kterým vytváříme školní oblečení je v mnoha ohledech jedinečný. Oblečení pro vás navrhneme, vytvoříme pro vás hlasování a doručíme. To vše zdarma.
schools united
01
Domluvení spolupráce
02
Vytvoření návrhu
03
Hlasování o vítězném motivu
04
Objednávka
05
Doručení k vám
06
Platba za oblečení

Co přesně děláme

Naše výrobky se dělí do těchto kategorií

Školní oblečení

Jste hrdí na svou školu a nemáte to jak ukázat? Přidejte se ke školám s dokonalým školním oblečením! Stačí jen zapojit Vaši školu do projektu a my pro vás takové oblečení navrhneme.

Maturitní a absolventské oblečení

Finišujete poslední rok ve škole? Ukažte, že škola patří skutečně Vám! Zapomeňte na trapné motivy a nechte si navrhnout originální motiv podle vašich přání – seznam spolužáků na zádech je samozřejmostí.

Týmové oblečení

Pro váš tým navrhneme zdarma kvalitní a hlavně cool oblečení šité na míru – týmové mikiny, týmová trička, tepláky, čepice nebo třeba dresy na fotbal, volejbal a další sporty jsou pro nás lahůdkou!

Oblečení na míru

Přemýšlíte o oblečení na nějakou událost? Kontaktujte nás a my Vám ho podle Vašeho přání navrhneme a vyrobíme. Návrhy od nás jsou zcela zdarma.

Proč právě my?

Kvalita

Je pro nás důležité, aby naše oblečení nebylo jen krásné, ale také aby vydrželo. Proto je náš textil a potisk na vysoké úrovni, kterou dokazuje i naše dvouletá záruka a téměř nulové reklamace.

Kvalita
Atraktivita
Financování
Podpora
Přístup
Rychlost
Sortiment
Záruka

Napište nám s čím vám můžeme pomoci

Vše začíná tímto formulářem, proto neváhejte a napište nám svá přání. Přijdeme s konkrétním řešením, které společně doladíme k dokonalosti. Těšíme se na Vás!