Budujte hrdou školu

O projektuhrdá škola

Připravili jsme pro vás projekt, díky kterému oživíte studentský život na vaší škole! Zažeňte každodenní stereotyp a uspořádejte ve škole alespoň některou z těchto aktivit. Na konci roku vylosujeme 3 školy, které za splnění těchto akcí vyhrají super ceny. Navíc je skvělé, že všechny tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den, takže můžete sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy. Jako bonus jsme vám připravili všechny materiály k propagaci akcí dopředu. Zapojte se do projektu a oživte svou školu!

beroun.jpg
31. října - 31. srpna

Halloween ve škole

Zpestřete si školní den v halloweenských maskách a uspořádejte soutěž o nejlepší masku mezi žáky i mezi učiteli. Den si můžete zpestřit i výrobou halloweenských dýní na výtvarce nebo vytvořením výzdoby školy.

beroun.jpg
22. listopdu - 31. srpna

školní Suit up den

Buďte stylová škola a hoďte se do gala! Vyhlaste celoškolní Suit up den, kdy všichni přijdou hezky a formálně oblečeni do školy. Pánové si mohou vzít košile, saka, motýlky, kšandy a cokoliv dalšího, co je napadne. Dámy naopak šaty, kostýmky, košile, sukně či další parádní kousky z jejich nepřeberných zásob. Tento den by měl být dnem gentlemanských gest a šarmantního vystupování.

beroun.jpg
1. prosince - 31. srpna

Dobrý skutek ve škole

Dejte jako škola hlavy dohromady a vymyslete, čím byste mohli na Vánoce udělat radost těm, kteří ji potřebují. Každá škola má jiné podmínky, a proto necháme na vás, co za dobrý skutek vymyslíte. Můžete například uspořádat sběr nenošeného oblečení, hraček pro děti, či navštívit dětský domov nebo domov důchodců a uspořádat divadelní představení. Fantazii se meze nekladou. Ukažte svým žákům, že je potřeba myslet i na ostatní.

beroun.jpg
16. ledna - 31. srpna

Teplákový den ve škole

No tak, jednou za rok se snad nic nestane, nebo jo? Dovolte svým žákům přijít jeden den v roce do školy v teplákách. Ukažte tak svým žákům a učitelům, že i škola může být místo, kde se člověk cítí uvolněně a kde je legrace. Vaši žáci a učitelé se budou do školy ohromně těšit a pamatovat si tento den ještě dlouho v budoucnu.

beroun.jpg
11. února - 31. srpna

Barevný týden

Oblečte se každý den do jiné barvy a zpestřete si školní týden! Můžete uspořádat i soutěž mezi třídami o nejlépe sladěné outfity. Tento jednoduše zorganizovatelný týden je vhodný i pro učitele, kteří se mohou jednoduše přidat ke svým žákům a zase se o trochu více sblížit.

beroun.jpg
28. března - 31. srpna

Den učitelů

Oslavte mezinárodní den učitelů a řekněte vašim oblíbeným učitelům, že jejich práce má smysl. Můžete například vytvořit obálky se jmény učitelů a během dne jim vkládat milé vzkazy, které si na konci dne přečtou.

beroun.jpg
5. dubna - 31. srpna

Světový den zdraví

Zaměřte tento den na zdraví svých žáků a učitelů. A jak jinak začít den, než zdravou snídaní? Připravte se svými studenty pestrou snídani pro všechny a ukažte všem, že dobře se nasnídat je základ úspěšného dne. Můžete například kontaktovat obchodní řetězce ve vašem okolí a poprosit je, zda by vám neposkytli čerstvé potraviny pro tento speciální den zdarma.

beroun.jpg
3. června - 31. srpna

Den slavných

Přivítejte každého studenta a učitele bouřlivým potleskem ráno při vstupu do školy a vyzkoušejte si tak život slavných. Každého zcela jistě potěší, když přijde do školy a jeho spolužáci a učitelé mu zatleskají. On sám se pak může přidat k vítání dalších spolužáků a šířit radost dál. Můžete připravit i nějaké speciální uvítání, které nemusí být pouze o potlesku. Buďte kreativní a sbližte své žáky a učitele tímto jednoduchým, a přitom tak hezkým ránem.

beroun.jpg
25. června - 31. srpna

Den hudby

Rozveselte svou školu příjemnou hudbou a zlepšete náladu všem ve škole! Hudbu můžete přehrát ze školního rozhlasu už během rána, kdy chodí žáci a učitelé do školy. Dále si můžete pustit hudbu během přestávek nebo uspořádat školní karaoke. Nápadů je spousta, co takhle vymyslet školní hymnu?

Podmínky projektu

Uspořádejte alespoň jednu z těchto aktivit

Z každé akce nám pošlete minimálně tři fotky

Aktivity musí být splněny v určených termínech

Podrobnější specifikaci podmínek Vám zašleme na email po zaslání přihlášky.

Ceny

balls.png

Sada 6 nových balónů na tělocvik

rackets.png

Pingpongový stůl do školy

flag.png

Školní vlajka

Zúčastněte se projektu, splňte jeho podmínky a zapojte se tak do slosování o ceny.

Přihláška

Partneři projektu

Hlavní organizátor

Hlavní partner

Projekt dále podporují

Projekt zašťiťuje:

JAK JINAK OŽIVIT ŠKOLU?

Vytvořte moderní kolekci oblečení!

- zdarma Vám vytvoříme 3 moderní návrhy na motiv
- celá akce je pro školu zcela zdarma (oblečení si hradí sami studenti)
- pošleme vám zkušební kusy na vyzkoušení velikostí
- pomůžeme Vám s propagací oblečení, aby měla akce úspěch

Více informací
Q