Budujte hrdou školu

Zpestřete si školní rok netradičními aktivitami a zažijte školu jinak.


Přihlásit se do projektu

O projektu

O projektuhrdá škola

Připravili jsme pro vás projekt, díky kterému oživíte studentský život na vaší škole! Zažeňte každodenní stereotyp a uspořádejte ve škole alespoň některou z těchto aktivit. Na konci roku vylosujeme 3 školy, které za splnění těchto akcí vyhrají super ceny. Navíc je skvělé, že všechny tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den, takže můžete sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy. Jako bonus jsme vám připravili všechny materiály k propagaci akcí dopředu. Zapojte se do projektu a oživte svou školu!

Dolů
tato akce již proběhla
Foto akce
13. října

Suit-up den

Tradiční každoroční gala den, díky kterému se promění vaše škola do slavnostní atmosféry plné šarmantních žáků a učitelů. Oblečte se do svého nejlepšího formálního oblečení a přijďte jako pravé dámy a praví gentlemani. S tím souvisí i dodržování pravidel etiky a noblesního vystupování.

tato akce již proběhla
Foto akce
10. listopdu

Den šílených účesů

Vymyslete originální účes, kterým šokujete okolí! Upusťte uzdu své fantazii a vymyslete jakýkoliv účes, který na ulici jen tak nenajdete. Můžete využít i různých pomůcek, kterými svému účesu dáte ten pravý šmrnc!

tato akce již proběhla
Foto akce
1. prosince

Vánoční dobrý skutek

Během Vánoc myslíme na druhé, které neměli takové štěstí jako my. Proto si jako třída vyberte někoho, komu byste chtěli na Vánoce udělat radost a toho potěšte. Koho zvolíte a jakou formou je zcela na vás.

tato akce již proběhla
Foto akce
14. ledna

teplákový den

Tento den se ponese ve znamení POHODLÍ. Vezměte si své oblíbené tepláky a vyrazte do školy. Užijte si den maximální pohodičky a uvolněte své tělo od úzkých kalhot.

tato akce již proběhla
Foto akce
14. - 18. února

Týden netradičních barev

Abychom trochu osvěžili barevný týden, rozhodli jsme se uspořádat týden NETRADIČNÍCH barev, aby to nebylo tak snadné! Máte v šatníku fialovou nebo oranžovou? Kolik netradičních barev z celého týdne zvládnete?

tato akce již proběhla
Foto akce
25. března

Retro den

Ať už je to staré oblečení, účes, hračky z mládí nebo třeba discman, vemte to do školy! Užijte si den v retro stylu a pobavte se nad tím, kdo co přinese. Jakou nejstarší věc doma najdete?

tato akce již proběhla
Foto akce
18. - 22. dubna

EKO týden

Jak moc žijete udržitelný život? To je otázka na tento týden, na který jsme pro vás připravili EKO výzvu na každý den. Témata jako odpad, voda, doprava a další. Jsme na vás zvědaví!

tato akce již proběhla
Foto akce
11. května

Den bláznivých ponožek

Vyhrabte své nejbláznivější ponožky a šup s nimi do školy! Budou to vánoční, budou to se vzorem, a nebo vytasíte nějaké překvápko? Kdy jindy, když ne v tento den.

tato akce již proběhla
Foto akce
24. června

den naruby

Na konci školního roku bude vše naruby. Učitelé vykají žákům, žáci tykají učitelům, místo "Dobrý den" uslyšíte "Nashledanou", místo pětky rovnou jedničku?! Jaká pravidla zavedete na své škole je na vás, ale doufáme, že se nebudete držet při zdi.

Podmínky projektu

Zapojit se může jakákoli česká i slovenská škola.

1. Uspořádejte alespoň jednu z těchto aktivit
>
2. Z každé akce nám pošlete minimálně 3 fotky
>
3. Aktivity musí být splněny v určených termínech

Ceny

Zúčastněte se projektu, splňte jeho podmínky a zapojte se tak do slosování o ceny.

1. cena

Pingpongový stůl do školy

Cena 1

2. cena

Sada 6 nových balonů na tělocvik

Cena 2

3. cena

Školní vlajka

Cena 3
Dolů

PřihláškaJak jinak podpořit hrdost na své škole?

Nechte si vytvořit moderní kolekci oblečení

Zobrazit ukázku

Partneři projektu Hrdá škola

Hlavní organizátor

Hlavní partner

Projekt zašťiťuje

Projekt dále podporují