Budujte hrdou školu

O projektuhrdá škola

Připravili jsme pro vás projekt, díky kterému oživíte studentský život na vaší škole! Zažeňte každodenní stereotyp a uspořádejte ve škole alespoň některou z těchto aktivit. Na konci roku vylosujeme 3 školy, které za splnění těchto akcí vyhrají super ceny. Navíc je skvělé, že všechny tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den, takže můžete sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy. Jako bonus jsme vám připravili všechny materiály k propagaci akcí dopředu. Zapojte se do projektu a oživte svou školu!

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA

beroun.jpg
13. října

Mezinárodní Suit Up Den

Buďte stylová škola a hoďte se do gala! Vyhlaste celoškolní Suit-up den, kdy všichni přijdou hezky a formálně oblečení! Mezinárodní Suit-up den probíhá na celém světě, tak se připojte a užijte si tento výjimečný den. Plakáty na oznámení celé akce naleznete ke stažení pod tímto oknem 

Stáhnout plakát Událost na fb

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA

Zš Kladská.jpg
15. listopadu

Den školy

Podpořte školní hrdost! Vyzdobte školu tak, aby Vám tam bylo příjemně nebo společně vymyslete třeba školní hymnu. Přijďte v tento den ve školním oblečení a ukažte, z jaké školy jste! Plakát k oznámení celé akce i s tipy, co v tento den můžete podniknout naleznete ke stažení pod tímto oknem

Stáhnout plakát Událost na fb
skutek.jpg
1. - 31. prosince

Dobrý skutek

I školy mohou pomáhat! Udělejte se spolužáky dobrý skutek a pomozte potřebným. Možností jak můžete jako škola pomoci existuje spousta, co třeba uspořádat sbírku použitého oblečení pro charitu nebo sbírku hraček pro děti v nemocnicích? Další tipy jak pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují naleznete v oznamovacím plakátu.

Stáhnout plakát Událost na fb
IMG_1976.jpg
16. ledna

Den v teplácích

Každý miluje tepláky! A do školy si je jen tak nevezmete. Ale co když si je vezmou všichni? Zpestřete každodenní oblékání na vaší škole a přijďte do školy v teplácích!

Stáhnout plakát Událost na fb
DSCN3006.JPG
12. - 16. února

Barevný týden

Uspořádejte barevný týden a oblečte se celá škola každý den do jiné barvy! Barvy jsme vybrali na jednotlivé dny následující: Pondělí: červená - Úterý: žlutá – Středa: modrá – Čtvrtek: černá – Pátek: duhová (co nejvíce barev). Pokud máte například pouze vršek v určené barvě, vezměte si černé kalhoty, aby vám nezkazily celkový dojem. Pátek bude nejbarevnější, oblečte si všechny barvy, co doma najdete!

Stáhnout plakát Událost na fb
teacher.jpg
28. března

Den učitelů

Využijte mezinárodního dne učitelů a řekněte Vašim učitelům, že má jejich práce smysl. Přilepte svému oblíbenému učiteli na dveře obálku, do které může každý student vhodit poděkování nebo vzkaz.  

Stáhnout plakát Událost na fb
denzeme.jpg
23. dubna

Den Země

Každý rok, 22. dubna probíhá takzvaný „Den Země“, ale jelikož vychází tento den na neděli, rozhodli jsme se ho přesunout na pondělí. Spojte tento výjimečný den s úklidem kolem školy. Můžete například sebrat odpadky, umýt posprejované stěny nebo jakkoliv jinak zkrášlit okolí školy. Další tipy, co jako škola můžete udělat pro naši Zemi najdete v plakátu!

Stáhnout plakát Událost na fb
posledni.jpg
23. - 27. dubna

Poslední zvonění

Poslední den čtvrtých ročníků se musí pořádně oslavit, rozlučte se se školou ve velkém stylu! Převleky, voňavky, pokreslené obličeje, teď přišel váš čas! Králové školy jste jen jednou, tak si ten poslední den pořádně užijte.

Stáhnout plakát Událost na fb
denhudby.jpg
13. června

Den hudby

Nudí Vás to věčné ticho ve škole? Uspořádejte den hudby a vyberte spolužáka, který Vám bude o přestávkách pouštět ze školního rozhlasu jednu pecku za druhou!

Stáhnout plakát Událost na fb

Podmínky projektu

Uspořádejte alespoň jednu z těchto aktivit

Z každé akce nám pošlete minimálně tři fotky

Aktivity musí být splněny v určených termínech

Podrobnější specifikaci podmínek Vám zašleme na email po zaslání přihlášky.

Ceny

balls.png

Sada 6 nových balónů na tělocvik

rackets.png

Pingpongový stůl do školy

flag.png

Školní vlajka

Zúčastněte se projektu, splňte jeho podmínky a zapojte se tak do slosování o ceny.

Přihláška


Partneři projektu

Hlavní organizátor

Hlavní partner

Projekt dále podporují

Projekt zašťiťuje:

JAK JINAK OŽIVIT ŠKOLU?

Stáhni si příručku HRDÁ ŠKOLA a objev další nápady