Budujte hrdou školu

Zpestřete si školní rok netradičními aktivitami a zažijte školu jinak.


Přihlásit se do projektu

O projektu

O projektuhrdá škola

Připravili jsme pro vás projekt, díky kterému oživíte studentský život na vaší škole! Zažeňte každodenní stereotyp a uspořádejte ve škole alespoň některou z těchto aktivit. Na konci roku vylosujeme 3 školy, které za splnění těchto akcí vyhrají super ceny. Navíc je skvělé, že všechny tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den, takže můžete sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy. Jako bonus jsme vám připravili všechny materiály k propagaci akcí dopředu. Zapojte se do projektu a oživte svou školu!

Dolů
tato akce již proběhla
Foto akce
15. října

školní Suit up den

Buďte stylová škola a hoďte se do gala! Vyhlaste celoškolní Suit up den, kdy všichni přijdou hezky a formálně oblečeni do školy. Pánové si mohou vzít košile, saka, motýlky, kšandy a cokoliv dalšího, co je napadne. Dámy naopak šaty, kostýmky, košile, sukně či další parádní kousky z jejich nepřeberných zásob. Tento den by měl být dnem gentlemanských gest a šarmantního vystupování.

tato akce již proběhla
Foto akce
20. listopdu

Den BEZ MOBILU

Přichází pořádná výzva! Zvládnete den bez mobilu? Zkuste si na den vypnout telefon a ověřte si, že nejste závislí na sociálních mediích.

tato akce již proběhla
Foto akce
1. - 31. prosince

Dobrý skutek

Prosinec je zaměřený na pomoc těm, kteří jí potřebují. Vykonejte jako škola dobrý skutek, který ukáže vašim žákům, že je potřeba myslet i na druhé. Záleží na vás komu a jak pomůžete.

tato akce již proběhla
Foto akce
13. - 17. ledna

Barevný týden

Oblečte se každý den do jiné barvy a zpestřete si školní týden! Můžete uspořádat i soutěž mezi třídami o nejlépe sladěné outfity. Tento jednoduše zorganizovatelný týden je vhodný i pro učitele, kteří se mohou jednoduše přidat ke svým žákům a zase se o trochu více sblížit.

tato akce již proběhla
Foto akce
20. února

Mezinárodní den

Zažijte na své škole den mnoha kultur a obzvláštněte si tento den drobnou ochutnávkou jídel, poslechem tradiční hudby, typickým stylem oblékání dané země...

tato akce již proběhla
Foto akce
27. března

Den učitelů

Oslavte mezinárodní den učitelů a řekněte vašim oblíbeným učitelům, že jejich práce má smysl. Můžete například vytvořit obálky se jmény učitelů a během dne jim vkládat milé vzkazy, které si na konci dne přečtou.

tato akce již proběhla
Foto akce
20. - 24. dubna

EKO týden

Že se má třídit odpad ví každý, ale znáte další oblasti ve kterých můžete ulevit přírodě. Připravili jsme pro vás netradiční aktivity, které si v rámci tohoto týdne můžete vyzkoušet.

tato akce již proběhla
Foto akce
15. května

Bublifukový den

Vyhlaste na své škole bublifový den, přineste do školy bublifuky a během velké přestávky vypustte z oken co nejvíce bublin štěstí co zvládnete.

Foto akce
12. června

Pyžamový den ve škole

Navodte domácí atmosféru a přijdte do školy v pyžamu!! Můžete například vyhlásit soutěž o nejvtipnější pyžamo studentů i učitelů. Zkrátka zažijte školu jinak! Buďte kreativní.

Podmínky projektu

Zapojit se může jakákoli česká i slovenská škola.

1. Uspořádejte alespoň jednu z těchto aktivit
>
2. Z každé akce nám pošlete minimálně 3 fotky
>
3. Aktivity musí být splněny v určených termínech

Ceny

Zúčastněte se projektu, splňte jeho podmínky a zapojte se tak do slosování o ceny.

1. cena

Pingpongový stůl do školy

Cena 1

2. cena

Sada 6 nových balonů na tělocvik

Cena 2

3. cena

Školní vlajka

Cena 3
Dolů

PřihláškaJak jinak podpořit hrdost na své škole?

Nechte si vytvořit moderní kolekci oblečení

Zobrazit ukázku

Partneři projektu Hrdá škola

Hlavní organizátor

Hlavní partner

Projekt zašťiťuje

Projekt dále podporují