Budujte hrdou školu

O projektuhrdá škola

Připravili jsme pro vás projekt, díky kterému oživíte studentský život na vaší škole! Zažeňte každodenní stereotyp a uspořádejte ve škole alespoň některou z těchto aktivit. Na konci roku vylosujeme 3 školy, které za splnění těchto akcí vyhrají super ceny. Navíc je skvělé, že všechny tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den, takže můžete sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy. Jako bonus jsme vám připravili všechny materiály k propagaci akcí dopředu. Zapojte se do projektu a oživte svou školu!

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA

beroun.jpg
15. října

školní Suit up den

Buďte stylová škola a hoďte se do gala! Vyhlaste celoškolní Suit up den, kdy všichni přijdou hezky a formálně oblečeni do školy. Pánové si mohou vzít košile, saka, motýlky, kšandy a cokoliv dalšího, co je napadne. Dámy naopak šaty, kostýmky, košile, sukně či další parádní kousky z jejich nepřeberných zásob. Tento den by měl být dnem gentlemanských gest a šarmantního vystupování.

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA

beroun.jpg
20. listopdu

Den BEZ MOBILU

Přichází pořádná výzva! Zvládnete den bez mobilu? Zkuste si na den vypnout telefon a ověřte si, že nejste závislí na sociálních mediích.

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA

beroun.jpg
1. - 31. prosince

Dobrý skutek

Prosinec je zaměřený na pomoc těm, kteří jí potřebují. Vykonejte jako škola dobrý skutek, který ukáže vašim žákům, že je potřeba myslet i na druhé. Záleží na vás komu a jak pomůžete.

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA

beroun.jpg
13. - 17. ledna

Barevný týden

Oblečte se každý den do jiné barvy a zpestřete si školní týden! Můžete uspořádat i soutěž mezi třídami o nejlépe sladěné outfity. Tento jednoduše zorganizovatelný týden je vhodný i pro učitele, kteří se mohou jednoduše přidat ke svým žákům a zase se o trochu více sblížit.

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA

beroun.jpg
20. února

Mezinárodní den

Zažijte na své škole den mnoha kultur a obzvláštněte si tento den drobnou ochutnávkou jídel, poslechem tradiční hudby, typickým stylem oblékání dané země...

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA

beroun.jpg
27. března

Den učitelů

Oslavte mezinárodní den učitelů a řekněte vašim oblíbeným učitelům, že jejich práce má smysl. Můžete například vytvořit obálky se jmény učitelů a během dne jim vkládat milé vzkazy, které si na konci dne přečtou.

beroun.jpg
20. - 24. dubna

EKO týden

Že se má třídit odpad ví každý, ale znáte další oblasti ve kterých můžete ulevit přírodě. Připravili jsme pro vás netradiční aktivity, které si v rámci tohoto týdne můžete vyzkoušet.

beroun.jpg
15. května

Bublifukový den

Vyhlaste na své škole bublifový den, přineste do školy bublifuky a během velké přestávky vypustte z oken co nejvíce bublin štěstí co zvládnete.

beroun.jpg
12. června

Pyžamový den ve škole

Navodte domácí atmosféru a přijdte do školy v pyžamu!! Můžete například vyhlásit soutěž o nejvtipnější pyžamo studentů i učitelů. Zkrátka zažijte školu jinak! Buďte kreativní.

Podmínky projektu

Uspořádejte alespoň jednu z těchto aktivit

Z každé akce nám pošlete minimálně tři fotky

Aktivity musí být splněny v určených termínech

Podrobnější specifikaci podmínek Vám zašleme na email po zaslání přihlášky.

Ceny

balls.png

Sada 6 nových balónů na tělocvik

rackets.png

Pingpongový stůl do školy

flag.png

Školní vlajka

Zúčastněte se projektu, splňte jeho podmínky a zapojte se tak do slosování o ceny.

PřihláškaPartneři projektu

Hlavní organizátor

Hlavní partner

Projekt dále podporují

Projekt zašťiťuje:

JAK JINAK OŽIVIT ŠKOLU?

Vytvořte moderní kolekci oblečení!

- zdarma Vám vytvoříme 3 moderní návrhy na motiv
- celá akce je pro školu zcela zdarma (oblečení si hradí sami studenti)
- pošleme vám zkušební kusy na vyzkoušení velikostí
- pomůžeme Vám s propagací oblečení, aby měla akce úspěch

Více informací