Budujte hrdou školu

Zpestřete si školní rok netradičními aktivitami a zažijte školu jinak.


Přihlásit se do projektu

O projektu

O projektuhrdá škola

Připravili jsme pro vás projekt, díky kterému oživíte studentský život na vaší škole! Zažeňte každodenní stereotyp a uspořádejte ve škole alespoň některou z těchto aktivit. Na konci roku vylosujeme 3 školy, které za splnění těchto akcí vyhrají super ceny. Navíc je skvělé, že všechny tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den, takže můžete sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy. Jako bonus jsme vám připravili všechny materiály k propagaci akcí dopředu. Zapojte se do projektu a oživte svou školu!

Dolů
tato akce již proběhla
Foto akce
13. října

Suit-up den

Tradiční každoroční gala den, díky kterému se promění vaše škola do slavnostní atmosféry plné šarmantních žáků a učitelů. Oblečte se do svého nejlepšího formálního oblečení a přijďte jako pravé dámy a praví gentlemani. S tím souvisí i dodržování pravidel etiky a noblesního vystupování.

tato akce již proběhla
Foto akce
23. listopdu

Den bez batohu

V rámci tohoto dne si nesmíte vzít věci do školy v klasickém školním batohu / aktovce, ale musíte využít nějaký jiný originální způsob přenosu svých věcí. Vezmete si své věci v kufru, kýblu, ubrusu či vozíku na kolečkách? Je to na vás!

tato akce již proběhla
Foto akce
1. - 20. prosince

Dobrý skutek na Vánoce

Během Vánoc myslíme na druhé, které neměli takové štěstí jako my. Proto si jako třída vyberte někoho, komu byste chtěli na Vánoce udělat radost a toho potěšte. Koho zvolíte a jakou formou je zcela na vás.

tato akce již proběhla
Foto akce
19. ledna

Den dvojčat

Staňte se na jeden den dvojče s některým ze svých kamarádů! Zvolte stejné oblečení, stejný účes, stejné vystupování či stejné hlášky jako ten druhý a zaplňte školu dvojčaty! Učitelé samozřejmě také.

tato akce již proběhla
Foto akce
15. února

Den šílených účesů

Vymyslete originální účes, kterým šokujete okolí! Upusťte uzdu své fantazii a vymyslete jakýkoliv účes, který na ulici jen tak nenajdete. Můžete využít i různých pomůcek, kterými svému účesu dáte ten pravý šmrnc!

tato akce již proběhla
Foto akce
27. března

Upcycling day

Cílem tohoto dne je vytvořit z něčeho na vyhození užitečný předmět, který lze dále použít! Kabelka se sáčků na chipsy? Sukně z nákupních tašek? Květináč z petlahve? Buďte krativní a ukažte svým žákům trend upcyclingu a cirkulární ekonomiky.

tato akce již proběhla
Foto akce
20. dubna

Den zlepšení školy

Copak se na vaší škole nedá nic zlepšit? Vyhlídněte si nějakou část školy, která by podle vás mohla být hezčí a spolu se svými učiteli ji upravte k obrazu svému. Stará nástěnka? Zastaralá výzdoba? Nudný vchod do školy? Dnes je čas na inovace!

tato akce již proběhla
Foto akce
4. května

Filmový večer ve škole

Uspořádejte si filmový večer ve škole. Vyberte se spolužáky film, přichystejte popcorn, připravte pohodlné sezení, ledový nápoj, pohodlně se usaďte a jdeme na to.

Foto akce
1. - 30. června

Přátelské utkání s okolní školou

Vyzvěte nedalekou školu na přátelské utkání na konci roku! Vyberte si sport, udělejte dámský a pánský tým a užijte si odpoledne plné zábavy a sportovního ducha.

Podmínky projektu

Zapojit se může jakákoli česká i slovenská škola.

1. Uspořádejte alespoň jednu z těchto aktivit
>
2. Z každé akce nám pošlete minimálně 3 fotky
>
3. Aktivity musí být splněny v určených termínech

Ceny

Zúčastněte se projektu, splňte jeho podmínky a zapojte se tak do slosování o ceny.

1. cena

Pingpongový stůl do školy

Cena 1

2. cena

Sada 6 nových balonů na tělocvik

Cena 2

3. cena

Školní vlajka

Cena 3
Dolů

PřihláškaJak jinak podpořit hrdost na své škole?

Nechte si vytvořit moderní kolekci oblečení

Zobrazit ukázku

Partneři projektu Hrdá škola

Hlavní organizátor

Hlavní partner

Projekt dále podporují